Тетово

Температура:
Влажност: 80%
Атм. притисок: 30579.10 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 24.11.2017 10:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

24.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
претежно облачно

утре

25.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
локални врнежи

понеделник

27.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 

вторник

28.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
претежно облачно

четврток

30.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

петок

01.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

сабота

02.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
локални врнежи

недела

03.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  |