Тетово

Температура: -1°
Влажност: 97%
Атм. притисок: 30545.24 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 23.11.2017 00:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

23.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  |  10°
сончево

утре

24.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
умерено облачно

сабота

25.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

вторник

28.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
претежно облачно

среда

29.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
претежно облачно

четврток

30.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

петок

01.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
локални врнежи

сабота

02.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи