Тетово

Температура: -1°
Влажност: 91%
Атм. притисок: 30579.10 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 25.11.2017 04:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

25.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
умерено облачно

утре

26.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 

вторник

28.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-9°  | 
умерено облачно

четврток

30.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

петок

01.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
повремени врнежи

сабота

02.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
претежно облачно

недела

03.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
локални врнежи

понеделник

04.12
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  |