Тетово

Температура:
Влажност: 64%
Атм. притисок: 30477.51 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 20.11.2017 23:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

20.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 

утре

21.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
умерено облачно

среда

22.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  |  10°
претежно сончево

четврток

23.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  |  11°
сончево

петок

24.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  10°
умерено облачно

сабота

25.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  |  10°
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

28.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
претежно облачно