Тетово

Температура: -3°
Влажност: 95%
Атм. притисок: 30240.46 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 22.03.2018 10:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

22.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
снег

утре

23.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
снег

сабота

24.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
претежно облачно

недела

25.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
снег

вторник

27.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

среда

28.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  10°
умерено облачно

четврток

29.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  11°
умерено облачно

петок

30.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  15°
умерено облачно

сабота

31.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  13°
умерено облачно