Валандово

Температура:
Влажност: 93%
Атм. притисок: 32847.98 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Валандово е последно обновена на 22.02.2018 00:00Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандово

денес

22.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
 | 
повремени врнежи

утре

23.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

25.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
 | 

понеделник

26.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
 | 

вторник

27.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
-3°  | 

среда

28.02
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
-6°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
-2°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
-3°  | 
снег

недела

03.03
Времето во Валандово - Временска прогноза за Валандовотемпература:
 | 
локални врнежи