Виница

Температура:
Влажност: 92%
Атм. притисок: 30985.47 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Виница е последно обновена на 21.01.2018 21:00Времето во Виница - Временска прогноза за Виница

денес

21.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
 | 

утре

22.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-3°  | 

вторник

23.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-8°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-9°  | 
претежно сончево

четврток

25.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-8°  | 
сончево

петок

26.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-7°  | 
сончево

сабота

27.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-2°  | 
умерено облачно

недела

28.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-2°  | 
умерено облачно

понеделник

29.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
 | 
умерено облачно

вторник

30.01
Времето во Виница - Временска прогноза за Виницатемпература:
-3°  | 
умерено облачно