Зајас

Температура: -3°
Влажност: 83%
Атм. притисок: 29901.82 hPa
Ветар: 17.70 км/час

Временската прогноза за Зајас е последно обновена на 22.03.2018 10:00Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајас

денес

22.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
-3°  | 
снег

утре

23.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
-2°  | 

сабота

24.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
-3°  | 
облачно

недела

25.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
-1°  | 

понеделник

26.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
 | 
претежно облачно

среда

28.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
 | 
претежно облачно

четврток

29.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
 |  11°
умерено облачно

петок

30.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
 |  15°
умерено облачно

сабота

31.03
Времето во Зајас - Временска прогноза за Зајастемпература:
 |  16°
умерено облачно